Do inauguracji ORLEN 80. Rajdu Polski pozostały ponad cztery miesiące. Start rajdu 27 czerwca. Na zawodników i fanów czeka 19 oesów.

Rozpoczęcie rajdu nastąpi w czwartek, 27 czerwca, kiedy to zawodnicy wyjadą na trasę odcinka testowego. W godzinach popołudniowych uroczysty start w stolicy Mazur i pierwszy oes na torze Mikołajki Arena. 

W piątek, 28 czerwca dojdzie do rywalizacji na 6 odcinkach specjalnych (dwie pętle po trzy oesy), a meta etapu po siódmej tego dnia próbie na torze w Mikołajkach. 

W sobotę, 29 czerwca kolejnych 7 odcinków, ale tym razem już do trzeciego spotkania na Mikołajki Arenie dojdzie po pierwszych trzech próbach sportowych pierwszej pętli.

Niedziela, 30 czerwca pozwoli na kibicowanie podczas kolejnych czterech odcinków, z których ostatni to Power Stage. Walka o zwycięstwo rozegra się na 19 oesach o długości ponad 300 kilometrów. 

Meta już tradycyjnie zostanie zlokalizowana w Mikołajkach, podobnie jak park serwisowy i biura rajdu.

Mapy rajdu pokazujące obszary, na których znajdą się odcinki specjalne zostały opublikowane na oficjalnej stronie internetowej ORLEN 80. Rajdu Polski.

Dalsze informacje oraz zdjęcia ilustracyjne: www.rajdpolski.pl