Karty odkryte! Selekcjoner Czesław Michniewicz ogłosił skład reprezentacji Polski na mecz z Meksykiem na mundialu w Katarze. Początek o 17.

Tu możesz śledzić relację na żywo z meczu Meksyk - Polska!

W bramce Wojciech Szczęsny, w ataku kapitan, Robert Lewandowski. Michniewicz ogłosił skład pierwszej jedenastki na inauguracyjny mecz reprezentacji Polski na mundialu.

W obronie selekcjoner postawił na czwórkę zawodników z Kamilem Glikiem na czele, któremu na środku towarzyszył będzie Jakub Kiwior. Glik rozegra setny mecz w reprezentacji. Jan Bednarek zacznie mecz na ławce.

Zaczynamy z jednym napastnikiem, którym jest Lewandowski. W środkowej linii znaleźli się m.in. Jakub Kamiński i Nicola Zalewski.

Skład Polski: Wojciech Szczęsny - Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński - Jakub Kamiński, Grzegorz Krychowiak, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski - Robert Lewandowski.

Skład Meksyku: Guillermo Ochoa - Jorge Sanchez, Hector Moreno, Cesar Montes, Jesus Gallardo - Edson Alvarez, Hector Herrera, Luis Chavez - Hirving Lozano, Henry Martin, Alexis Vega.

Dzisiaj w pierwszym meczu grupy C doszło do gigantycznej sensacji. Arabia Saudyjska pokonała 2-1 Argentynę.

Mundial z RMF24

Wszystko o mundialu na stronach rmf24.pl, a także w naszych mediach społecznościowych - na TwitterzeFacebooku Instagramie. Wpiszcie koniecznie #MundialRMF.

Codziennie po godzinie 20 zapraszamy także na nasz specjalny program "Stały fragment gry" z relacjami naszych wysłanników do Kataru. Transmisja na żywo na Stronie Głównej RMF24 i społecznościówkach.