W duecie lub solo, w tercecie lub zespołem, z własnymi instrumentem lub a cappella. Dziś - podczas choinkowej zabawy w Łodzi - szukaliśmy wokalnych talentów! Wyzwanie w świątecznym karaoke podjęło wielu, ale miejsce na podium jest tylko jedno. Do Wielkiego Finału zakwalifikowało się trio: Oskar Stefański, Bartosz Medyński i Wenxiang Wang, którzy nie zaśpiewali, ale grali "Gdy się Chrystus rodzi".

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem RMF FM wyrusza w trasę, by w 12 miastach rozdać tysiące choinek.

Oprócz pachnących drzewek, zawsze mamy mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. To prawdziwe świąteczne miasteczko - z kącikiem zabaw dla dzieci, fotobudką i świętym Mikołajem!

 

W trakcje naszego turnee szukamy muzycznych talentów. Wystarczy przyjść do nas na scenę i zaśpiewać! Najlepsze wykonanie z każdego miasta znajdzie się w Wielkim Finale. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

W tym roku w Łodzi zauroczyło nas trio Oskar Stefański, Bartosz Medyński i Wenxiang Wang, którzy nie zaśpiewali, ale grali "Gdy się Chrystus rodzi". I to oni trafili do Wielkiego Finału!

 

12 miast na trasie naszego świątecznego konwoju

Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawa i Łódź. Wypatrujcie nas w Rzeszowie, Lublinie, Kielcach i Krakowie.