W duecie lub solo, w tercecie lub zespołem, z własnymi instrumentem lub a cappella. Dziś - podczas choinkowej zabawy w Warszawie - szukaliśmy wokalnych talentów! Wyzwanie w świątecznym karaoke podjęło wielu, ale miejsce na podium jest tylko jedno. Do Wielkiego Finału zakwalifikowała się Julia Pietrzak, która zaśpiewała "Lulajże Jezuniu".

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem RMF FM wyrusza w trasę, by w 12 miastach rozdać tysiące choinek.

Oprócz pachnących drzewek, zawsze mamy mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. To prawdziwe świąteczne miasteczko - z kącikiem zabaw dla dzieci, fotobudką i świętym Mikołajem!

W trakcje naszego turnee szukamy muzycznych talentów. Wystarczy przyjść do nas na scenę i zaśpiewać! Najlepsze wykonanie z każdego miasta znajdzie się w Wielkim Finale. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

W tym roku w Warszawie zauroczyła nas kolęda w wykonaniu Julii Pietrzak, która zaśpiewała "Lulajże Jezuniu". I to ona trafia do Wielkiego Finału!


12 miast na trasie naszego świątecznego konwoju

Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin, Gdynię, Olsztyn i Warszawa. W poniedziałek będziemy w  Łódź, potem zawitamy do Rzeszowa, Lublina, Kielc i Krakowa.(j.)