W duecie lub solo, w tercecie lub zespołem, z własnymi instrumentem lub a cappella. Dziś - podczas choinkowej zabawy w Gdyni - szukaliśmy wokalnych talentów! Wyzwanie w świątecznym karaoke podjęło wielu, ale miejsce na podium jest tylko jedno. Do Wielkiego Finału zakwalifikowały się Monika i Laura Tokarskie, które wyśpiewały "Dzisiaj w Betlejem".

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem RMF FM wyrusza w trasę, by w 12 miastach rozdać tysiące choinek.

Oprócz pachnących drzewek, zawsze mamy mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. To prawdziwe świąteczne miasteczko - z kącikiem zabaw dla dzieci, fotobudką i świętym Mikołajem!

W trakcje naszego turnee szukamy muzycznych talentów. Wystarczy przyjść do nas na scenę i zaśpiewać! Najlepsze wykonanie z każdego miasta znajdzie się w Wielkim Finale. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

W tym roku w Gdyni zauroczyła nas kolęda "Dzisiaj w Betlejem" w wykonaniu Moniki i Laury Tokarskich. I to ona trafia do Wielkiego Finału!

12 miast na trasie naszego świątecznego konwoju

Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin. Dziś byliśmy w Gdyni, a w planach mamy jeszcze: Olsztyn, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce i Kraków.

W każdym z 12 miast zaprosimy Was do wspólnego kolędowania, a później specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia po godzinie 15:00 uruchomimy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd w Wigilię o godzinie 17:00! Głosowanie potrwa do 24 grudnia do 16:00. 

  (j.)