W niedzielę piękne choinki od RMF FM rozdawaliśmy w stolicy Podkarpacia. Na rzeszowskim Rynku zaprosiliśmy Was też do udziału w naszym karaoke. Kto tym razem zwrócił uwagę naszego jury?

W Rzeszowie rozdawaliśmy choinki z ubiegłoroczną zwyciężczynią Eurowizji Junior - Roksana Węgiel. Na rzeszowskim Rynku oprócz długiej choinki po drzewka pojawiło się też spore grono fanów nastoletniej artystki. 


Kto najpiękniej zaprezentował się w Rzeszowie w naszym kolędowym karaoke? Nasze choinkowe jury postanowiło wyróżnić Karolinę Chomę, która zaśpiewała "Przybieżeli do Betlejem". Jej występ możecie obejrzeć na filmie opublikowanym poniżej. 

Kolędowe Karaoke to szansa dla naszych Słuchaczy na pokazanie swojego talentu. W każdym z 12 miast, które odwiedzamy podczas akcji "Choinki pod choinkę od RMF FM", specjalne jury wybiera jedno świąteczne wykonanie, a spośród wyróżnionych w ten sposób nagrań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!

W poniedziałek wielki finał naszej akcji

Tegoroczna edycja naszej choinkowej akcji rozpoczęła się 12 grudnia w Katowicach


Później odwiedziliśmy m.in. Wrocław, Poznań, Gdynię i Olsztyn


Byliśmy też w Warszawie, Lublinie, Kielcach i Rzeszowie. 


W poniedziałek spotkacie nas na Małym Rynku w Krakowie - to tam odbędzie się wielki finał naszej choinkowej akcji.