To był już przedostatni przystanek na trasie naszego choinkowego konwoju: z tysiącem zielonych drzewek czekaliśmy na Was na rynku w Rzeszowie! Jak w każdym mieście, które odwiedzamy w ramach naszej przedświątecznej akcji, w rozdawaniu choinek pomagała nam gwiazda polskiej sceny muzycznej: w stolicy Podkarpacia była z nami ubiegłoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior Roksana Węgiel!

W każdym z miast, w których zatrzymuje się nasz żółto-niebieski konwój, staramy się spełnić jedno Wasze marzenie! W Rzeszowie padło na życzenie Oliwii i Michała - rodzeństwa, które wymarzyło sobie wspólne zaśpiewanie na scenie kolędy! Wsparła ich w tym występie Roksana Węgiel. Zobaczcie!

Tradycyjnie również zaprosiliśmy Was do udziału w naszym Kolędowym Karaoke. 


Co ważne, w każdym z 12 miast, w których gościmy, specjalne jury wybiera jeden świąteczny występ, a spośród wszystkich wyróżnionych w ten sposób wykonań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!


Już w poniedziałek finał naszej akcji!

Nasza akcja wystartowała 12 grudnia w Katowicach, a towarzyszyła nam tam Cleo. Zaczęliśmy z przytupem: wspólnie ze Słuchaczami RMF FM pobiliśmy rekord Guinnessa w śpiewaniu "Last Christmas"!

Później odwiedziliśmy WrocławŁódź i Poznań...


...a na początku tego tygodnia zawitaliśmy do Szczecina, gdzie towarzyszył nam Mateusz Ziółko.


Z Sarsą rozdawaliśmy choinki w Gdyni, a stamtąd pojechaliśmy do Olsztyna, gdzie kolędowaliśmy razem z zespołem Enej.Piękne zielone drzewka zawieźliśmy również mieszkańcom Warszawy i Lublina......a wczoraj byliśmy w Kielcach - tam towarzyszyła nam Lanberry.


Ostatnim przystankiem na naszej choinkowej trasie będzie jak co roku Kraków: 23 grudnia będziemy czekać na Was na Małym Rynku!