Tysiąc "Choinek pod choinkę" od RMF FM oddaliśmy dzisiaj w ręce mieszkańców Kielc! W rozdawaniu pachnących świerków pomogła nam Lanberry, pachnące były również... wypieki, jakimi uraczyli naszych Słuchaczy kieleccy cukiernicy. Było słodko, radośnie i śpiewająco: zobaczcie sami!

Na kieleckim Rynku umówieni byliśmy o 11:00 - ale pierwsi kolejkowicze pojawili się tam już o... 04:30 nad ranem! I od wczesnego ranka dopisywały nam iście... śpiewające nastroje!

Było również wyjątkowo słodko! O poranku odwiedzili nas bowiem kieleccy cukiernicy - i na osłodę kolejkowego oczekiwania poczęstowali naszych Słuchaczy staropolskimi pierniczkami w kształcie choinek i świątecznymi ciastami!

Cytat

Pyszne! Z orzechami, bardzo dobre. (...) Choineczki były najsmaczniejsze: pierniki ze skórką pomarańczy… po prostu rewelacja!
Słuchacze RMF FM o słodkim poczęstunku od kieleckich cukierników


W każdym mieście, które odwiedza nasz choinkowy konwój, staramy się spełnić jedno z marzeń naszych Słuchaczy. W Kielcach spełniliśmy marzenie Urszuli i jej córki Meli: zaprosiliśmy je w towarzystwie Lanberry na przejażdżkę "diabelskim młynem"! Na wysokość 30 metrów nad ziemią pojechała również ich "Choinka pod choinkę" od RMF FM:

Kielce były jednym z ostatnich przystanków na naszej choinkowej trasie. Ze stolicy Świętokrzyskiego przeniesiemy się w niedzielę do Rzeszowa, zaś na poniedziałek zaplanowany jest wielki finał naszej corocznej akcji: tradycyjnie w Krakowie!

Weź udział w świątecznym karaoke i otwórz Wigilijny Wieczór Kolęd

Tradycyjnym elementem naszych choinkowych spotkań jest Kolędowe Karaoke: nie tylko gwiazdy, ale również Słuchacze RMF FM mają okazję do zaprezentowania szerokiej publiczności swojego muzycznego talentu - i wejścia w świąteczny nastrój.

W każdym z 12 miast, w których zatrzymuje się nasz żółto-niebieski konwój, specjalne jury wybiera jedno świąteczne wykonanie, a spośród wyróżnionych w ten sposób nagrań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!

W Kielcach wyróżniliśmy wykonanie Wiktorii Mazur, która zaśpiewała kolędę "W żłobie leży". Zobaczcie!

A tak bawiliśmy się z Wami do tej pory...

Relacje, filmy i zdjęcia ze wszystkich miast, które odwiedził nasz choinkowy konwój, znajdziecie TUTAJ! >>>>

Opracowanie: