Żółto-niebieski konwój zatrzymał się w Szczecinie. Tym razem czekaliśmy na Was na placu Orła Białego. Oczywiście mieliśmy dla Was tysiąc pachnących drzewek, a pomagał nam je rozdawać Mateusz Ziółko.

Dziś było wyjątkowo muzycznie. Odwiedzili nas śpiewający marynarze pod kierownictwem dyrygent Sylwii Fabiańczyk-Makuch.  Również Wy - nasi Słuchacze będziecie mogli zaprezentować swój muzyczny talent.

Tradycyjnym elementem naszej choinkowej akcji jest Kolędowe Karaoke! W każdym z 12 miast specjalne jury wybiera jedno świąteczne wykonanie, a spośród wyróżnionych w ten sposób nagrań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!

W weekend nasze serca podbiły wykonania tradycyjnych kolęd "Bóg się rodzi" i "Cicha noc".

Wielki finał w Krakowie!

Jak co roku w rozdawaniu choinek Słuchaczom RMF FM pomagają nam gwiazdy. W Szczecinie jest z nami Mateusz Ziółko. W innych miastach dołączą do nas m.in. Sarsa, Enej, Lanberry i Roksana Węgiel!

NIE PRZEGAP: "Last Christmas" na tysiące głosów. Razem ustanowiliśmy rekord Guinnessa!

W sumie nasz choinkowy konwój odwiedzi przed świętami 12 miast w całym kraju. Świąteczne drzewka rozdaliśmy już w Katowicach, gdzie na początek naszej akcji pobiliśmy z Wami rekord w śpiewaniu "Last Christmas". Odwiedziliśmy również Wrocław, a weekend spędziliśmy z Wami w Łodzi i Poznaniu. Wielki Finał akcji zaplanowaliśmy 23 grudnia w Krakowie.