Na półmetku tegorocznej akcji "Choinki pod choinkę" od RMF FM spotkaliśmy się z Wami w Gdańsku na Skwerze Kościuszki. Razem z Sarsą rozdaliśmy tysiąc świątecznych drzewek, które trafiły do naszych słuchaczy. W Gdyni odbyło się również tradycyjne Kolędowe Karaoke, podczas którego specjalne jury wybrało najlepsze świąteczne wykonanie. Tym razem największe uznanie zdobyła kolęda "Dzisiaj w Betlejem" w wykonaniu Nikoli i Roksany Minty.

Gdynia była szóstym przystankiem na naszej choinkowej trasieZaczęliśmy w Katowicach, gdzie towarzyszyła nam Cleo. Z pomocą słuchaczy RMF FM pobiliśmy tam rekord Guinnessa w śpiewaniu "Last Christmas". Później odwiedziliśmy WrocławŁódź i Poznań. W poniedziałek byliśmy w Szczecinie - tam w rozdawaniu choinek pomagał nam Mateusz Ziółko

W Gdyni na Skwerze Kościuszki towarzyszyła nam Sarsa!

W kolejnych dniach odwiedzimy m.in. Olsztyn, Warszawę i Lublin. Finał naszej akcji tradycyjnie odbędzie się już 23 grudnia w Krakowie.

Kiedy będziemy w Twoim mieście? Wszystkie informacje znajdziesz na poniższej liście!

Tradycyjne przedświąteczne karaoke

Tradycyjnym elementem naszej akcji jest przedświąteczne karaoke. Nie tylko gwiazdy, ale również Słuchacze RMF FM mają okazję do zaprezentowania szerokiej publiczności swojego muzycznego talentu i wejścia w świąteczny nastrój.

W Gdyni jury wyróżniło Nikolę i Roksanę Mintę, które zaśpiewały kolędę "Dzisiaj w Beltejem". Ich wzruszające wykonanie możecie obejrzeć poniżej.

W każdym z 12 miast specjalne jury wybierze jedno świąteczne wykonanie, a spośród wyróżnionych w ten sposób nagrań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!

Poniżej znajdziecie najlepsze świąteczne wykonania z miast, które do tej pory odwiedziliśmy. 

"Choinki pod choinkę" w obiektywie