Świąteczny konwój RMF FM nie zatrzymuje się ani na chwilę! Dziś rozdaliśmy kolejny tysiąc choinek, tym razem na placu Wolności w Poznaniu. Towarzyszyła nam Sylwia Grzeszczak! W poniedziałek wypatrujcie nas w Szczecinie.

Dzisiejszym punktem na trasie akcji RMF FM "Choinki pod choinkę" był Poznań. Na placu Wolności, zanim jeszcze słońce pokazało się na horyzoncie, zebrała się spora grupa chętnych na pachnące lasem, ustawione w kilku rzędach choinki od RMF FM. Rozdaliśmy tysiąc świerków, które teraz będą pachnieć lasem w domach poznaniaków.

Jak co roku w rozdawaniu choinek pomagała nam gwiazda - w Poznaniu towarzyszyła nam piosenkarka Sylwia Grzeszczak.


W innych miastach dołączą do nas m.in. Sarsa, Enej, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Lanberry i Roksana Węgiel!

W sumie nasz choinkowy konwój odwiedzi przed świętami 12 miast w całym kraju: Wielki Finał akcji zaplanowaliśmy 23 grudnia w Krakowie.

Sprawdź, kiedy świąteczny konwój RMF FM odwiedzi Twoje miasto

Weź udział w świątecznym karaoke i otwórz Wigilijny Wieczór Kolęd

Tradycyjnym elementem naszej choinkowej akcji jest Kolędowe Karaoke! Nie tylko gwiazdy, ale również Słuchacze RMF FM mają okazję do zaprezentowania szerokiej publiczności swojego muzycznego talentu i wejścia w świąteczny nastrój.

W każdym z 12 miast specjalne jury wybiera jedno świąteczne wykonanie, a spośród wyróżnionych w ten sposób nagrań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!

W Katowicach wśród tysięcy naszych Słuchaczy pojawili się na pl. Lecha i Marii Kaczyńskich również członkowie Zespołu Pieśni i Tańca "Małe Zagłębie", którzy zaśpiewali tradycyjną pastorałkę "Jam jest dudka". Właśnie to wykonanie wyróżniliśmy!

We Wrocławiu z kolei nasze serca podbił pan Bogdan, który - jak nam zdradził - liczy sobie już 86 wiosen! Pan Bogdan zaśpiewał "Przybieżeli do Betlejem"!

W Łodzi największe uznanie zdobyła Marzena Korczak, która zaśpiewała kolędę "Bóg się rodzi". To właśnie królowa polskich kolęd w wykonaniu pani Marzeny została wyróżniona przez jury.