Nasz choinkowy konwój rozdał dzisiaj tysiąc choinek mieszkańcom Olsztyna. Z muzykami z zespołu Enej rozdaliśmy pachnące drzewka na ulicy Prostej.

Dziś z zespołem Enej rozdaliśmy Wam tysiąc choinek od RMF FM. Spotkaliśmy się na ul. Prostej w Olsztynie. 

Po dzisiejszej wizycie w Olsztynie odwiedzimy jeszcze pięć miast. W Warszawie z Antkiem Smykiewiczem będziemy rozdawać choinki już w środę. Widzimy się przy Dworcu Warszawa Śródmieście! Później z Lanberry pojedziemy do Lublina - tam będziemy na Was czekać na Placu Zamkowym. W kolejnych dniach zawitamy też do Kielc i Rzeszowa. Tradycyjnie, finał akcji odbędzie się w Krakowie na Małym Rynku. 

Naszą choinkową akcję rozpoczęliśmy w ubiegłym tygodniu. Olsztyn był siódmym miastem, które odwiedziliśmy.  Zaczęliśmy w Katowicach, gdzie towarzyszyła nam Cleo. Z pomocą słuchaczy RMF FM pobiliśmy tam rekord Guinnessa w śpiewaniu "Last Christmas". Później odwiedziliśmy WrocławŁódź i PoznańByliśmy też w Szczecinie - tam w rozdawaniu choinek pomagał nam Mateusz Ziółko. Z kolei w Gdyni gwiazdą towarzyszącą nam w czasie akcji była SarsaTradycyjne przedświąteczne karaoke

Tradycyjnym elementem naszej akcji jest przedświąteczne karaoke. Nie tylko gwiazdy, ale również Słuchacze RMF FM mają okazję do zaprezentowania szerokiej publiczności swojego muzycznego talentu i wejścia w świąteczny nastrój.

W każdym z 12 miast specjalne jury wybierze jedno świąteczne wykonanie, a spośród wyróżnionych w ten sposób nagrań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!

Poniżej znajdziecie najlepsze świąteczne wykonania z miast, które do tej pory odwiedziliśmy. 


"Choinki pod choinkę" w obiektywie