Oskar Cyms był gwiazdą środowej akcji "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski" w Inowrocławiu. Niezwykłe, choinkowe miasteczko otworzyło swe podwoje na tamtejszym rynku.

Tegoroczna akcja "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski" rozpoczęła się w niedzielę, 10 grudnia, w małopolskim ZatorzeW poniedziałek odwiedziliśmy Bytom i Opole, a we wtorek zawitaliśmy do Legnicy i Leszna.

Co odbędzie się w Inowrocławiu?

W środę akcja "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski" zawitała do Inowrocławia.

Nasi słuchacze, którzy odwiedzili choinkowe miasteczko na tamtejszym rynku, mogli zobaczyć występ Oskara Cymsa, otrzymać pachnącą lasem choinkę, a także spróbować aromatycznych pierniczków i małopolskich przysmaków.

Reporterka RMF FM Anna Zakrzewska rozmawiała z Oskarem Cymsem. Bardzo miło mi się dzisiaj tutaj choinki rozdaje - mówił. Zdradził, że w swoim domu choinkę ubrał już 30 listopada.

Plan choinkowej trasy

W ramach akcji "Choinki pod Choinkę od RMF FM i Małopolski" odwiedzimy w tym roku 10 miast. Które miasta jeszcze przed nami? Oto lista:

  • Olsztyn - czwartek, 14 grudnia, godz. 9, rynek staromiejski,
  • Elbląg - czwartek, 14 grudnia, godz. 15, plac Kazimierza Jagiellończyka,
  • Gdynia - piątek, 15 grudnia, godz. 9, Aleja Jana Pawła II przy Akwarium Gdańskim,
  • Kraków - sobota, 16 grudnia, godz. 12, Mały Rynek.

W trasie, która jeszcze przed nami, towarzyszyć nam będą gwiazdy znane z anteny RMF FM - m.in. Natalia Nykiel, Kuba Szmajkowski i Natalia Zastępa.

Wielki finał akcji w Krakowie. Co w planach?

Wielki finał tegorocznej akcji "Choinki pod Choinkę od RMF FM i Małopolski" odbędzie się w sobotę, 16 grudnia, w Krakowie. Początek zaplanowano na godzinę 12.

Na krakowskim Małym Rynku wystąpią też gwiazdy:

  • Dominik Dudek,
  • Feel,
  • Lanberry.

Jak było w 2022 roku?

W 2022 roku trasa naszego żółto-niebieskiego konwoju wiodła przez 14 miast. Piotr Kupicha uświetnił naszą akcję w Bytomiu, a Cleo i Viki Gabor w Krakowie.

W choinkowej inicjatywie wzięły udział muzyczne gwiazdy - Sara James, Blanka, Mr Zoob, Mateusz Ziółko, Enej, Wiktor Dyduła, Michał Szczygieł. Odwiedziliśmy 14 miast - Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Radom, Ełk, Suwałki, Olsztyn, Elbląg, Słupsk, Koszalin, Bydgoszcz, Inowrocław, Bytom i Kraków.

Więcej informacji o ubiegłorocznej akcji przeczytacie TUTAJ.