Jakub Zaborski i Piotr Szumlas zwyciężyli w 5. edycji programu "Tylko muzyka. Must Be The Music"! Duet otrzymał 100 tys. złotych nagrody i kampanię reklamową w RMF FM o takiej samej wartości. Wystąpi także na Sopot TOPtrendy Festival.

Zaborski i Szumlas byli uważani przed finałem za jednych z głównych faworytów do wygranej. Ostatecznie wyprzedzili w głosowaniu widzów zespół Materia. Walka była jednak bardzo zacięta do ostatnich minut i o zwycięstwie, po dogrywce, zdecydował zaledwie jeden procent.

W gronie finalistów zaprezentował się także m.in. kwartet FairyTaleShow, który otrzymał Dziką Kartę od słuchaczy RMF FM. Zespół z Ząbkowic Śląskich pod Wrocławiem zaprezentował utwór "FairyTaleShow", w którym rockowa tradycja spotykała się z tym, co najlepsze w nurcie indie. Za swój występ czwórka z Dolnego Śląska zebrała doskonałe recenzje jurorów.

Weź udział w castingu do szóstej edycji!

Już teraz każdy, kto czuje, że ma muzyczny talent, może wybrać się na casting do szóstej edycji programu. 11 maja przesłuchania rozpoczęły się w Rzeszowie, a zakończą 1 czerwca w Katowicach. Tu znajdziesz harmonogram castingów