Gorąca atmosfera, wirtuozeria Leszka Możdżera i Tan Duna na dobry początek Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Muzyczne wydarzenie, które przygotowały RMF Classic i Krakowskie biuro festiwalowe już dziś w hali ocynowni w Nowej Hucie.

Co warto ze sobą zabrać na koncert?

Do tego koncertu warto się specjalnie przygotować. W hali jest dość chłodno, więc warto ciepło się ubrać. Organizatorzy proszą też, by pojawić się około godzinę wcześniej i zapewniają, że atrakcji i przed koncertem nie zabraknie.

Podczas festiwalu czekają nas także monumentalny koncert złożony z największych przebojów muzycznych Shigeru Umebayashiego, twórcy muzyki do takich filmów jak "Cesarzowa", "Dom latających sztyletów", "Spragnieni miłości" i Howard Shore w roli gościa specjalnego projekcji trzeciej części trylogii "Władca Pierścieni".

W związku z ulewnymi opadami deszczu i zagrożeniem powodziowym na terenie miasta, wszystkie koncerty plenerowe 3. Festiwalu Muzyki Filmowej zostają przeniesione z krakowskich Błoń do hali ocynowni chemicznej Arcelor Mittal Poland (ul. Ujastek 1). Zmieniają się także godziny rozpoczęcia koncertów - każde z trzech widowisk rozpocznie się o godz. 21.00.

Wszystkie bilety zachowują ważność. Miejsca w hali ocynowni Arcelor Mittal Poland są nienumerowane.

Więcej informacji na stronie RMF Classic.