Wnuk brytyjskiej królowej Elżbiety II książę Harry dostanie najpewniej naganę od dowódcy swej jednostki, a za narażenie na szwank imienia armii będzie musiał przeznaczyć jednorazowo połowę miesięcznego żołdu na cele charytatywne - twierdzi "Sunday Telegraph". W ostatnich dniach media opublikowały zdjęcia rozebranego do rosołu księcia, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas.

ZDJĘCIA: Wejdź i zobacz, jak wygląda ograny książę Harry

Źródła, na które powołuje się "Sunday Telegraph" twierdzą, że trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu Harry zostanie formalnie upomniany przez swego dowódcę, gdy po letniej przerwie wróci do bazy lotniczej Wattisham w Suffolk, we wschodniej Anglii. Książę Harry, formalnie kapitan Harry Wales, jest pilotem helikoptera bojowego Apache. Połowa jego miesięcznego żołdu to około 1450 funtów.

Towarzysze broni Harry'ego będą uważnie obserwować, czy zostanie on potraktowany tak samo, jak każdy inny oficer nakryty na przewinieniu dyscyplinarnym - napisał "Sunday Telegraph".

Nagie zdjęcia z ekskluzywnego apartamentu

W ostatnich dniach media opublikowały zdjęcia rozebranego do rosołu księcia, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas. Harry uczestniczył w tym mieście w imprezie charytatywnej, a kilka miesięcy wcześniej szkolił się w San Diego w pilotowaniu helikopterów Apache.

Podczas szalonego weekendu syn brytyjskiego następcy tronu zaprosił znajomych do swojego ekskluzywnego apartamentu w jednym z tamtejszych hoteli. Nie było to jednak spotkanie wyższych sfer, a mocno zakrapiana alkoholem impreza.

Wszystko - według świadków - zaczęło się w barze, gdzie książę Harry razem ze swoją świtą zszedł "na drinka". Tam poznał kilka młodych kobiet. Chwilę później impreza przeniosła się do pokoju. Zabawa rozkręciła się na dobre, główną rozrywką była gra w rozbierany bilard. Niestety książę Harry przegrał z kretesem i w efekcie paradował nagi niczym święty turecki.

Szalone imprezy mają to do siebie, że często są upamiętniane. Tak też stało się i tym razem. Któryś z gości postanowił uwiecznić rozbieraną grę w bilard. Efekt? Cały świat zobaczył księcia Harry'ego kompletnie nagiego w towarzystwie nowo poznanych koleżanek.

Na jednym zdjęciu Harry wstydliwie zasłania książęce klejnoty, na innym z kolei można go zobaczyć w czułym uścisku z młodą kobietą. Również zupełnie nagą. Nie wiadomo, kim były tajemnicze koleżanki księcia, ani czy wzięły od niego numer telefonu.