Tego rozstania chyba nikt się nie spodziewał. Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski ogłaszają separację po 17 latach małżeństwa. Piosenkarka poinformowała o tym swoich fanów na Facebooku.

Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie - pisze na swoim fanpage'u piosenkarka. 

Justyna Steczkowska przyznała, że zdecydowali z mężem o separacji po 17 latach "cudownego małżeństwa".

Postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej - czytamy. 

Zobaczcie cały wpis artystki:

Piosenkarka Justyna Steczkowska i architekt i model Maciej Myszkowski wzięli ślub w 2000 roku. Mają trójkę dzieci: 16- i 12-letnich synów i 4-letnią córkę.

Kilka lat temu para przechodziła trudne chwile: u męża Justyny Steczkowskiej zdiagnozowano nowotwór układu moczowego. Chorobę udało się pokonać.