Wisła Kraków pokonała na własnym stadionie Groclin Grodzisk Wielkopolski 2-1. W dzisiejszym meczu na stanowisku trenera krakowskiej drużyny zadebiutował Dan Petrescu. Bohaterem spotkania został Paweł Kryszałowicz.

32-letni zawodnik od pierwszych minut imponował aktywnością na murawie. Kiedy w 8. minucie bramkarz Groclinu obronił rzut karny wykonywany przez Zieńczuka, to właśnie Kryszałowicz jako pierwszy znalazł się przy odbitej piłce i mocnym, precyzyjnym strzałem zdobył swojego pierwszego gola w barwach „Białej Gwiady”.

Kryszałowicz jeszcze przed przerwą dwukrotnie znalazł się w dogodnych sytuacjach, ale tym razem zawiodła skuteczność. Swoją dobrą grę potwierdził jednak w 72. minucie, kiedy drugi raz trafił do bramki Groclinu. Na gole Kryszalowicza goście zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem Tomasza Zahorskiego.

Wisła Kraków prowadzi w tabeli ekstraklasy. Krakowianie o 1 punkt wyprzedzają Legię Warszawa oraz o 7 pkt. Amicę Wronki, która rozbiła u siebie Odrę Wodzisław 4:0.