Cztery osoby zginęły w trzech poważnych wypadkach, do których doszło w nocy i nad ranem na drogach województwa zachodniopomorskiego. Drogowcy ostrzegają, że na większości tras w regionie jest ślisko, w wielu miejscach jezdnie pokryte są cienką warstwą lodu.

Do najtragiczniejszego wypadku doszło w pobliżu miejscowości Linówko i Długie. Kierowca samochodu osobowego nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i zjechał na pobocze. Pojazd uderzył w przydrożną barierę, a następnie dachował. Na miejscu zginął kierujący autem i jeden z pasażerów. Drugi podróżujący nie odniósł żadnych obrażeń.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce również w Koszalinie. Młody mężczyzna zginął na miejscu, gdy auto, którym kierował, uderzyło w uliczną latarnię na jednej z ulic. W zdarzeniu ucierpiał także jeden z trzech pasażerów, który został odwieziony do szpitala. Do kolejnego wypadku doszło na drodze Bobolice – Nowosiółki. Samochód tam w drzewo. Kierowcy pojazdu udało się wydostać pojazdu, ale wkrótce potem zmarł.