"Prezydent ponownie zaadoptował zwierzaka" - ogłosił w mediach społecznościowych osobisty fotograf Karola Nawrockiego - Mikołaj Bujak. Okazuje się, że chodzi o niedźwiedzia, który otrzymał imię Batyr. To część pseudonimu używanego kiedyś przez obecnego prezydenta.
Czwartek, 14 maja (21:20)


