Na policję w Bydgoszczy zgłosił się mężczyzna, który zeznał, że brał udział w bójce na Gubałówce, w której rannych zostało 6 osób. Postawiono mu zarzut udziału w bójce i ciężkiego uszkodzenia ciała. Ustalono też nazwisko drugiego z mężczyzn, który brał udział w zdarzeniu.

Mężczyzna zgłosił się na policję w towarzystwie ojca. To 24-letni Tomasz P. mieszkaniec Bydgoszczy. Przedstawił swoją wersję zdarzeń. Został zatrzymany i jeszcze w nocy przewieziono go do Zakopanego. Tomasz P. twierdzi jednak, że to nie on uderzał nożem. Zakopiańska Policja postawiła mu zarzut udziału w bójce oraz ciężkiego uszkodzenia ciała – dowiedział się RMF FM. Grozi mu do 8 lat więzienia. Na razie nie wiadomo dokładnie jaki był powód bójki. Nieoficjalnie mówi się, że chodziło o honor kobiety.

Zatrzymany Tomasz P. zostanie pokazany świadkom tej krwawej bójki, w tym poszkodowanym. Nie wiadomo tylko czy uda się to wszystko przeprowadzić jeszcze dzisiaj, ponieważ 5 z 6 poszkodowanych w czasie bójki opuściło już zakopiański szpital i wróciło do Poznania i Warszawy. Ich sprowadzenie do Zakopanego może trochę potrwać.

Drugi podejrzany to również 24-latek z Bydgoszczy. Nadal trwają jego poszukiwania.