Dziedziczka hotelowej fortuny Paris Hilton to najgorzej ubrana kobieta show - biznesu w ubiegłym roku. Zestawienie 10 pań, które powinny wstydzić się swoich kreacji, opublikował jak co roku Blackwell, amerykański krytyk i były kreator mody.

Blackwell jak co roku nie pozostawił suchej nitki na kreacjach sławnych i bogatych gwiazd filmu i rozrywki. Na liście znalazły się przed wszystkim Britney Spears i Madonna - potraktowane tym razem wspólnie jako całujące się wspólniczki zbrodnii w dziedzinie mody.

Tuż za nimi Shania Twain nazwana przez Blackwella „Twain nieszczęścia” za jej „kicz przysmażony stylem country”. Na czwartym miejscu pojawiła się Diane Keaton, której rolę w najnowszym filmie „Lepiej późno niż później” – pierwszą rozbieraną rolę w jej karierze – uznano za najlepszą po pamiętnej Anny Hall.

Keaton naraziła się jednak Blackwellowi podczas premiery. Uznał, że na czerwonym dywanie była wyfiokowana, pękata i niestaranna. Za nią uplasowały się jeszcze m.in. Celin Dion, Melennie Griffith i pamiętna balerina z ubiegłorocznych Oskarów Lara Flynn Boyle.

Co do samej zwyciężczyni Paris Hilton – trudno ocenić na ile jej porażka lub być może sukces był związany z najsłynniejszą w minionym roku rolą w domowym filmie „Sex video”, w którym jak można się było niedwuznacznie przekonać wystąpiła soute.

23:25