Brian Taylor z Wielkiej Brytanii jest uzależniony od picia benzyny. Za ten niebezpieczny nawyk został po raz kolejny skazany na więzienie.

Brian Taylor z Wielkiej Brytanii jest uzależniony od picia benzyny. Sąd w Teesside właśnie skazał go na 16 tygodni więzienia w zawieszeniu za podkradanie paliwa na stacjach. Po odurzeniu mężczyzna ma zwyczaj tańczyć wokół dystrybutorów.

To nie pierwszy wyrok Brytyjczyka - za ten niebezpieczny nawyk został już wcześniej skazany. Jednak nic nie jest w stanie go powstrzymać przed odurzaniem się w ten sposób.

45-letni Taylor w 2005 roku został skazany i miał zakaz zbliżania się do stacji paliwowych. Mężczyzna miał także nakaz poddania się terapii odwykowej. Taylor poszedł tylko na jedne zajęcia, z których został jednak wyproszony. Okazało się bowiem, że mężczyzna zbyt intensywnie "pachnie" benzyną i nikt nie mógł wytrzymać w jego towarzystwie.

Odurzanie się benzyną jest śmiertelnie niebezpieczne. Rocznie z tego powodu umiera ok. 50osób na całym świecie. Więcej na Dail Mail.