Meksykanin Raul Jimenez z Wolverhampton Wanderers został w niedzielny wieczór odwieziony do szpitala z poważnie wyglądającym urazem głowy. W trakcie meczu angielskiej ekstraklasy z Arsenalem piłkarz gości zderzył się z obrońcą rywali Davidem Luizem.

Do zdarzenia doszło już na początku spotkania w Londynie, trwającego od godz. 20:15. Obaj piłkarze zderzyli się głowami i nastąpiła dość długa przerwa w meczu.

Jimenez, który prawdopodobnie stracił przytomność, dostał tlen i po pewnym czasie został zabrany na noszach. Natomiast Luizowi zabandażowano głowę, ale Brazylijczyk po około dziesięciu minutach kontynuował grę. Po pierwszej połowie został jednak zmieniony.

Meksykański napastnik jest czołowym piłkarzem Wolverhampton. W poprzednim sezonie zdobył 17 bramek dla tego zespołu, w obecnym - cztery.