Od 16 lutego będzie można zamawiać bilety na mecze polskich piłkarzy na Euro 2008. – poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Do 29 lutego wszyscy chętni będą musieli zarejestrować się na stronie internetowej kupbilet.pl.

Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia – podkreśla rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński. Każdy będzie brał w losowaniu na takich samych zasadach. Pośpiech nie jest wskazany - podkreśla. PZPN obawia się bowiem przeciążenia serwerów.

Losowanie biletów 7 marca. Pula wejściówek na trzy mecze grupowe to około 20 tysięcy. Ceny biletów wahają się od około 60 do ponad 100 euro. Także w lutym można zamawiać warunkowe bilety na dalszą fazę turnieju. Dostaniemy je, jeśli Polacy wyjdą z grupy

Zamówienia na czerwcowe mistrzostwa Europy od wtorku można składać na stronie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej. Po pierwszej dobie przekroczono już granicę miliona. Niemiecka federacja przeznaczyła dla kibiców 14 400 biletów na trzy mecze fazy grupowej, w tym spotkanie z Polską (8 czerwca w Klagenfurcie). Zgłoszenia można składać do 12 lutego, a szczęśliwcy zostaną wybrani drogą losowania.