Robert Lewandowski zapewnił zwycięstwo Borussii Dortmund w meczu z Arsenalem Londyn 2:1. Pod koniec meczu polski napastnik pokonał Wojciecha Szczęsnego, wcześniej zanotował jeszcze asystę.

W pierwszej połowie Robert Lewandowski asystował przy bramce Ormianina Hernika Mchitariana. W 82 minucie sam pokonał Wojciecha Szczęsnego, wykorzystując dośrodkowanie Kevina Grosskreutza. Jedyną bramkę dla Arsenalu strzelił Oliver Giroud pod koniec pierwszej części gry. 66 minut spędził na boisku Jakub Błaszczykowski.

W drugim meczu tej grupy Napoli pokonało na wyjeździe Olimpique Marsylia 2:1. Sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa, bo trzy drużyny zgromadziły na razie po 6 punktów. Tylko zespół z Marsylii ma na koncie same porażki.

Wysokie zwycięstwo zanotowała londyńska Chelsea, która pokonała w Gelsenkirchen Schalke 3:0 (dwie bramki Fernando Torresa, jedna Edena Hazarda). Punkt na własnym stadionie zdobyła Steaua Bukareszt, która zremisowała z FC Basel 1:1. Łukasz Szukała obejrzał w tym meczu żółtą kartkę.

W Wiedniu trzy gole zdobyło Altelico Madryt nie tracąc żadnego. Dwa razy trafił Diego Costa, raz Raul Garcia. Wygrać nie zdołało FC Porto, które dość niespodziewanie przegrało u siebie z Zenitem Sankt Petersburg 0:1 (Kierżakow). Gospodarze już od 6 minuty grali w dziesięciu. W Mediolanie Milan zatrzymał Barcelonę remisując 1:1 (Robinho-Messi). Ze zwycięstwa cieszyli się fani w Glasgow. Celtic pokonał Ajax Amsterdam 2:1. Na bramki Jamesa Forresta i Birama Kayala odpowiedział w końcówce jedynie Lasse Schøne.