Groclin Grodzisk Wielkopolski przegrał z Crveną Zvezdą 0:1 w Belgradzie rewanżowy mecz I rundy Pucharu UEFA i odpadł z rozgrywek.

Serbowie po raz pierwszy przeszli obronę Groclinu w 4. minucie spotkania, Sebastian Przyrowski obronił jednak "główkę" Nenada Jestrovicia. W 43. minucie Segundo Castillo głową pokonał bramkarza Groclinu i do minimum zredukował marzenia grodziszczan o awansie do fazy grupowej Pucharu UEFA.

W drugiej połowie gospodarze grali spokojniej. W 78. minucie Barcos wbił piłkę do siatki ponad wybiegającym z bramki Przyrowskim. Gdy jednak piłka wpadała do bramki, arbiter odgwizdywał właśnie spalonego. W 85. minucie Groclin uratowała poprzeczka po technicznym uderzeniu Moliny, a dobitka Ognjena Koromana była niecelna.