Zwycięzca grupy A – Niemcy w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata zagrają ze Szwecją. Drugi w grupie A Ekwador zagra z najlepszą drużyną grupy B, czyli Anglią.

Niemcy nie pozostawili we wtorek wątpliwości, kto był najlepszy w grupie A piłkarskich mistrzostw świata. Podopieczni Juergena Klinsmanna pokonali w Berlinie Ekwador 3:0 i bezapelacyjnie zajęli pierwsze miejsce. czytaj więcej

Drużyna Jurgena Klinsmanna pokonała reprezentację Ekwadoru 3:0. Niemcy nie pozostawili wątpliwości, kto był najlepszy w grupie A piłkarskich mistrzostw świata. W grupie B na drugim miejscu znalazła się Szwecja - te dwie drużyna spotkają sie w 1/8 finału.

W grupie B nalepiej wypadła natomiast Anglia, która w 1/8 finału spotka się z Ekwadorem, zajmującym drugie miejsce w grupie A.

Wynikiem 2:1 dla biało-czerwonych zakończył się mecz z Kostaryką. To jedyny wygrany mecz polskiej reprezentacji na mundialu. Z Niemiec wyjeżdżamy zajmując przedostatnie miejsce w grupie A. czytaj więcej

Polska reprezentacja wyjeżdża z Niemiec, zajmując przedostatnie miejsce w grupie A. W ostatnim meczu rozegranym na stadionie AWD Arena w Hanowerze z Kostaryką wygraliśmy 2:1.