Vivienne Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, mimo bardzo młodego wieku dokłada się już do domowego budżetu. Czterolatka zarabia tygodniowo… trzy tysiące dolarów! To honorarium za rolę w filmie "Maleficent”, który ma mieć swą premierę w 2014 roku.

Mała Vivienne nie jest na planie sama. W filmie, który opowiada historię Śpiącej Królewny, występuje również jej mama, wcielająca się w postać wiedźmy, a także dwójka rodzeństwa - Pax i Zahara, którym - jak donoszą media - powierzono jednak mniejsze role.

Reżyserem "Maleficent" jest Robert Stromberg, znany jako twórca efektów specjalnych w filmie "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata".

Wyjątkowo liczna gromadka

Angelina Jolie i Brad Pitt wychowują szóstkę dzieci. 12-letniego obecnie Maddoxa i cztery lata młodszą Zaharę aktorka adoptowała samodzielnie, ale w 2006 roku dzieci adoptował również Pitt. Kilka miesięcy później na świat przyszła pierwsza biologiczna córka pary, Shiloh. W 2007 roku do rodziny gwiazdorskiej pary dołączył Pax, obecnie niespełna 10-letni, a w kolejnym roku Jolie urodziła parę bliźniąt: chłopca Knoxa i dziewczynkę Vivienne.

telegraph.co.uk / RMF FM