RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szczęśliwy finał poszukiwań małżeństwa z Wielkopolski

Opracowanie: Aktualizacja: Czwartek, 11 września (16:00)

Policja z Ostrzeszowa (woj. wielkopolskie) zakończyła poszukiwania małżeństwa. Mężczyzna i kobieta zgłosili się do komendy w miejscu, gdzie przebywają. Zapewnili, że ich zdrowiu i życiu nic nie zagraża.

Informację o odwołaniu poszukiwań prowadzonych od środy opublikowano w czwartek po godz. 14:30. 

"Państwo osobiście zgłosili się do jednostki Policji, na terenie której obecnie przebywają. Poinformowali, że ich zdrowiu i życiu nic nie zagraża oraz wyrazili wolę odwołania za nimi poszukiwań" - czytamy na facebookowym profilu Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Policjanci podziękowali też wszystkim, którzy udostępnili informację o poszukiwaniach. 

Źródło: RMF FM
Tagi: zaginięcie

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: