Dramatyczne sceny w budynku Komendy Powiatowej Policji w małopolskim Chrzanowie. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM, 28-letni mężczyzna zaatakował nożem oficera dyżurnego i jego zastępcę.

Do incydentu doszło w poniedziałek po godz. 23. Do komendy wszedł 28-letni mężczyzna z młotkiem i nożem. Był bardzo pobudzony i agresywny, zaatakował pomocnika oficera dyżurnego, który jest pracownikiem cywilnym i nie posiada broni. Ten zasłonił się krzesłem przed ciosem i wezwał na pomoc oficera dyżurnego. Policjant postrzelił napastnika w nogę. Raniony mężczyzna ponownie zaatakował. Wtedy padł drugi strzał i 28-latek znów został raniony w nogę. 

Agresywnego mężczyznę udało się zatrzymać. Pod dozorem policji trafił do szpitala. 

28-latek był tak pobudzony, że ratownicy musieli użyć pasów w czasie transportu. Pobrano od niego krew do badań. Już wiadomo, że był pod wpływem narkotyków. 

Policja informuje, że 28-latek jest mieszkańcem Chrzanowa. Był wcześniej wielokrotnie notowany za wykroczenia i przestępstwa. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.