Krakowska policja odnalazła samochód należący do poszukiwanego 30-letniego polityka Lewicy Jakuba Bocheńskiego. Mężczyzna jest od 22 września poszukiwany. Tego dnia wyszedł z jednego z hoteli, gdzie był na firmowym szkoleniu. Od tamtej pory wszelki słuch o nim zaginął.

Policja odnalazła samochód należący do poszukiwanego od kilku dni Jakuba Bocheńskiego - informuje reporter RMF FM Marek Wiosło. 

30-letni, zawieszony w ostatnich dniach polityk Lewicy z Sądecczyzny, był widziany po raz ostatni 22 września w czwartek. Wyszedł wówczas z jednego z hoteli w Krakowie, zostawiając swoje rzeczy.

Policjanci odnaleźli jego samochód przy ulicy Portowej w Krakowie, niedaleko stopnia wodnego Dąbie. Grafitowy renault megane kombi został zabezpieczony i odholowany na policyjny parking.

We wtorek media opisywały obyczajowy wątek zaginięcia Bocheńskiego.

Jak dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze RMF FM, na policję zgłosiła się kobieta, która twierdzi, że została przez poszukiwanego mężczyznę zgwałcona. Miało do tego dość w hotelu, gdzie oboje uczestniczyli w szkoleniu.

Z materiałów śledczych wynika, że kobieta rzeczywiście była widziana z Jakubem Bocheńskim w hotelowym korytarzu, potem razem weszli do pokoju.

Mężczyzna wciąż jest poszukiwany w związku ze zgłoszeniem o zaginięciu. Na stronie internetowej małopolskiej policji widnieje jego rysopis i zdjęcie.

Mundurowi proszą o kontakt osoby, które mają jakieś informacje o zaginionym 30-latku.

Można dzwonić pod numerem telefonu 47-83-52-910, 47-83-53-070 lub numer alarmowy 112.