"Nadzieja dla Polski" to hasło wyborcze lidera ludowców Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kandydat na prezydenta przedstawił również skład swojego sztabu, którego rzecznikiem został Dariusz Klimczak.

W skład sztabu Kosiniaka-Kamysza wejdą również odpowiedzialny za strategię Piotr Zgorzelski oraz m.in. Krzysztof Hetman, Adam Jarubas, Agnieszka Petelicka, Piotr Apel, Jacek Protasiewicz, Michał Kamiński, Władysław Teofil Bartoszewski, Jan Filip Libicki, Krzysztof Paszyk, Miłosz Motyka, Urszula Pasławska, Agnieszka Ścigaj, Czesław Siekierski, Stanisław Tyszka i Mieczysław Kasprzak.


"Chcemy dać Polakom nadzieję"

"W tej kampanii chcemy dać Polakom nadzieję. Nadzieję na dostępną służbę zdrowia i skuteczną walkę z nowotworami, na godną przyszłość dla seniorów i wyższe emerytury, na zrównanie dopłat dla rolników i na spełnienie ambicji młodych tu w kraju" - pisze na swoim twitterowym profilu lider ludowców.

"Wiem, że z taką drużyną, z takim sztabem wygramy. Każdego dnia będziemy zabiegać o to, by w Polsce było normalnie. Wzniesiemy mosty porozumienia i zburzymy mury nienawiści" - dodaje kandydat na prezydenta.