Wakacje, wakacje i po wakacjach. Znów można było spotykać, wyjechać, spać w pensjonacie i jeść w restauracji! Można było z dziećmi pływać w basenie i jeść lody, leżeć na plaży. Po długich miesiącach zamknięcia, obostrzeń, braku słońca i wymuszonej izolacji, najprostsze zabawy i nawet najbliższe wycieczki skutecznie podnosiły poziom endorfin. Prosiliśmy Was, byście pokazali światu, jak wspaniale bawicie się na urlopie. Zachęcaliśmy Was, by wspólnie stworzyć album fotografii wypełnionych radością z długo wyczekiwanych wyjazdów i spotkań.

Chcieliśmy wraz z Wami stworzyć niezapomniany album z tegorocznych wakacji, album fotografii wypełnionych radością i uśmiechem! Czekaliśmy na Wasze zdjęcia, na których wreszcie widać uśmiech od ucha do ucha.

Zachęcaliśmy: jeśli robisz sobie selfie pod namiotem, przy ognisku, z koła diabelskiego w Gdańsku, na żaglach albo podczas pieszej wędrówki albo fotografujesz umazaną lodem buźkę dzieciaka, łapiesz w kadr radosną zabawę w basenie lub jeziorze - wyślij je także do nas.

Ładujesz zdjęcie na FB czy Instagram? Wyślij je od razu nam i zgarnij prezenty.

Co tydzień wyróżnialiśmy autorów najbardziej radosnych wakacyjnych fotografii. Otrzymali od nas zestaw fantastycznych gadżetów RMF FM. Na koniec wakacji - z wyróżnionych zdjęć - wybralismy jedno, które nagrodziliśmy dodatkową niespodzianką: biletami na jubileuszowy koncert TSA!