Wreszcie są wakacje! Wreszcie możemy się spotykać, wyjechać, spać w pensjonacie i jeść w restauracji! Możemy z dziećmi pływać w basenie i jeść lody, leżąc na plaży. Po długich miesiącach zamknięcia, obostrzeń, braku słońca i wymuszonej izolacji, najprostsze zabawy i nawet najbliższe wycieczki podnoszą poziom endorfin. Pokażcie światu, jak wspaniale bawicie się na urlopie. Stwórzmy razem album fotografii wypełnionych radością z długo wyczekiwanych wyjazdów i spotkań.

Chcemy wraz z Wami stworzyć niezapomniany album z tegorocznych wakacji, album fotografii wypełnionych radością i uśmiechem! Czekamy na Wasze zdjęcia, na których wreszcie widać uśmiech od ucha do ucha.

Dlatego jeśli robisz sobie selfie pod namiotem, przy ognisku, z koła diabelskiego w Gdańsku, na żaglach albo podczas pieszej wędrówki albo fotografujesz umazaną lodem buźkę dzieciaka, łapiesz w kadr radosną zabawę w basenie lub jeziorze - wyślij je także do nas.

Ładujesz zdjęcie na FB czy Instagram? Wyślij je od razu nam i zgarnij prezenty.

Co tydzień w poniedziałek wyróżnimy autorów trzech najbardziej radosnych wakacyjnych fotografii. Oni dostaną od nas zestaw fantastycznych gadżetów RMF FM. Na koniec wakacji - z wyróżnionych zdjęć - wybierzemy jedno, które nagrodzimy wyjątkową niespodzianką. Szczegóły wkrótce.

A do zabawy zachęcamy Was już teraz!   


Wyróżnieni w tygodniu 3 - 8 lipca

  • Kasia, Ernest, Maciuś i Szymonek
  • Adam
  • Dorota

Z nagrodzonymi skontaktujemy się telefonicznie