Przywrócenie lokalnych połączeń kolejowych, dokończenie ekspresowej "piątki" i budowa wielkopolskiego odcinka ekspresowej "jedenastki", decyzja w sprawie szpitala widmo w Gnieźnie, budowa szpitala dziecięcego w Poznaniu, remont "Areny" lub budowa nowej hali widowiskowej w Poznaniu - oto punkty, które znalazły się w naszym Pakcie dla Wielkopolski. Dziękujemy Wam za pomoc we wskazaniu, jakich zmian w pierwszej kolejności potrzebuje ten region. Wasze sugestie przekażemy wielkopolskim politykom podczas naszej debaty.

Wieczorną debatę Twoje wybory w RMF FM i TVP Info poprowadzą Mariusz Piekarski z RMF FM i Diana Rudnik z TVP Info. Początek spotkania z lokalnymi politykami w czwartek o 18:50 na antenie TVP Info. Obszerną relację z tej dyskusji znajdziecie oczywiście na RMF 24.

Zaproszenie do programu przyjęli:

Ryszard Grobelny, kandydat niezależny

Ryszard Czarnecki, Prawo i Sprawiedliwość

Krystyna Łybacka, Sojusz Lewicy Demokratycznej

Adam Szejnfeld, Platforma Obywatelska

Stanisław Kalemba, Polskie Stronnictwo Ludowe


Cały czas możecie zgłaszać swoje postulaty na Samorządowej Mapie Życzeń

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Napiszcie - z czym się borykacie, jakie są Wasze bolączki, co koniecznie powinno się zmienić w Waszym regionie. Wpiszcie je na Samorządowej Mapie Życzeń.Wystarczy kliknąć na region, a następnie krótko i precyzyjnie opisać problem. Każdą z kwestii wpisujcie osobno, zaznaczając miasto, którego sprawa ta dotyczy.

Zobacz mapę prezydenckich pojedynków w największych miastach:

Żenujące wpadki w kampanii wyborczej

(mn)