To już piąta odsłona naszej radiowo-internetowej zabawy "I Ty możesz zagrać w serialu "Czas honoru". Wystarczy, że stworzycie historię, która mogłaby kryć się za jedną z dwóch archiwalnych - publikowanych poniżej - fotografii. Na plan kultowej serii wyślemy 10 osób, autorów najciekawszych wpisów. Powodzenia

Co tydzień na RMF 24 pojawiają się dwa unikatowe zdjęcia z archiwum Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, pokazujące wojenną codzienność. Waszym zadaniem jest stworzenie historii, która mogłaby stać za wybraną przez Was fotografią. Na plan zdjęciowy zapraszamy autorów najciekawszych opowieści - mają okazję spotkać aktorów grających w "Czasie honoru", zobaczyć od kuchni, jak powstaje film, ale przede wszystkim wystąpić w serialu w roli statystów!

Do tej pory na planie zdjęciowym pojawiło się prawie 20 naszych Słuchaczy. TUTAJ ZNAJDZIECIE RELACJĘ Z OSTATNIEGO POBYTU NA PLANIE SŁUCHACZY RMF FM.

Sceny z udziałem 10 zwycięzców obecnej edycji konkursu kręcone będą 31 lipca w Warszawie.

Poniżej znajdziecie dwie archiwalne fotografie i specjalny formularz, za pomocą którego możecie przesłać stworzoną przez siebie historię!