Degustacje, pokazy kulinarne i inspirujące spotkania z miłośnikami kuchni. Prawdziwa wegetariańska i wegańska fiesta już w ten weekend zawita do stolicy Małopolski do miasteczka festiwalowego Krakow Internationatl Green Film Festival!

Organizatorzy festiwalu filmów ekologicznych przygotowali nie lada atrakcję dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia. Wegetariańskie i wegańskie dania będzie można zjeść w samym sercu Krakowa - na Bulwarze Czerwieńskim pod Wawelem.

Będą to przepyszne, zdrowe, a przede wszystkim ekologiczne dania, które zachwycą nawet najbardziej wybrednych! - zapewniają organizatorzy.

Oprócz kosztowania dań roślinnych z najlepszych restauracji w Polsce będzie można brać też udział w degustacjach, pokazach kulinarnych i spotkaniach z ciekawymi ludźmi, miłośnikami kuchni, smakoszami.

Zabieraj swoich przyjaciół i przybądź do nas na wegetariańską fiestę! - zachęcają organizatorzy.

Kraków International Green Film Festival: W weekend poznamy laureatów!

Wydarzenie jest częścią Kraków International Green Film Festival. To międzynarodowy festiwal filmów o tematyce ekologicznej i święto kina i ludzi, którym nie są obojętne losy naszej planety. Impreza potrwa do niedzieli 25 sierpnia. Jak przystało na festiwal ekologiczny - wszystkie pokazy filmów konkursowych odbywają się w plenerze - w miasteczku festiwalowym zlokalizowanym na Bulwarze Czerwieńskim obok Wawelu. Pokazy filmowe są darmowe. Po emisjach filmów planowe są rozmowy z twórcami i zaproszonymi gośćmi.

W sobotę 24 sierpnia będzie miała miejsce Gala Wręczenia Nagród Kraków International Green Film Festival 2019 - ale w Miasteczku Festiwalowym nadal będą trwać pokazy! Zobaczymy tam filmy laureatów 1. edycji festiwalu, a także głośny obraz z udziałem Leonardo DiCaprio "CZY CZEKA NAS KONIEC?".

Program dnia siódmego znajdziecie TUTAJ! >>>> 

Ostatni dzień festiwalu to pokazy nagrodzonych w tegorocznej edycji imprezy filmów.