Choinkowe tournée RMF FM zawitało w niedzielę do Gdyni. Na Placu Grunwaldzkim można było tradycyjnie odebrać drzewka i wziąć udział w kolędowym karaoke. W redakcyjnym głosowaniu wybraliśmy trzy najlepsze - naszym zdaniem - wykonania. Natomiast Wy zdecydowaliście, kto wystąpi w Wielkim Finale! To Martyna i Antosia Lewińskie.

W Gdyni pojawiło się wielu chętnych, którzy nie bali się spróbować swoich sił przy mikrofonie. Naszemu jury najbardziej spodobały się trzy wykonania. Następnie to Wy mogliście wybrać to jedno, które awansowało do Wielkiego Finału. 24 grudnia najlepsza dwunastka - triumfatorzy z poszczególnych miast - stoczy ostateczną bitwę. Tryumfatora Wielkiego Finału będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM. Każdy zwycięzca poszczególnych etapów otrzyma od nas upominek - płytę RMF Kolędy oraz zestaw radiowych gadżetów.

Przedstawiamy wyniki głosowania na najlepszy głos w Gdyni:

A to wyniki waszego głosowania w sprawie najlepszego karaoke w Szczecinie.

W poniedziałek jesteśmy w Olsztynie. Na ulicy Prostej drzewka rozdajemy od godziny 11 - aż do wyczerpania zapasów. Co pół godziny będą odbywają się również konkursy RMF FM i partnera naszej akcji - firmy Wawel. Słodkie, czekoladowe nagrody - czekają! W każdym z miast będą w pogotowiu też nasi reporterzy, a relację z akcji będziecie mogli usłyszeć na bieżąco w Faktach RMF FM!

Choinkowe tournée potrwa do 22 grudnia. Przed nami oprócz Olsztyna jeszcze Warszawa, Łódź, Lublin, Kielce, Rzeszów i Kraków.