Akcja "Choinki pod choinkę" od RMF FM zawitała do Szczecina! Do 23 grudnia nasza żółto-niebieska ekipa odwiedzi 12 miast. Tradycyjnie zaczęliśmy w Katowicach, a kończymy w Krakowie. Wszędzie będziemy mieli dla Was po 1000 choinek. Drzewka będziemy rozdawać od godziny 11 do wyczerpania zapasów.

Podobnie jak w poprzednich latach podczas choinkowego turnee szukamy wokalnych talentów. Podczas świątecznego karaoke w Szczecinie najbardziej ujęła nas kolęda "Przybieżeli do Betlejem" w wykonaniu Natalii i Roberta.

W sumie podczas choinkowej podróży po Polsce wyróżnimy 12 kolęd. 23 grudnia do akcji wkraczacie Wy - słuchacze RMF FM i internauci. Dzień przed Wigilią po godzinie 15 uruchomiamy głosowanie. To Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy w Wigilię na antenie RMF FM. To właśnie ona rozpocznie specjalny Wieczór Kolęd o godzinie 17!

Gdzie już byliśmy! Gdzie będziemy

Coroczny choinkowy konwój odwiedził już: Katowice, Wrocław i Poznań. We wtorek byliśmy w Szczecinie, a w kolejnych dniach odwiedzimy Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce i Kraków. W tym roku mamy dla Was kilka niespodzianek. Po pierwsze: pachnące zielone drzewka będziemy rozdawać w wielu miejscach, nie tylko w centrach miast. Jedno z naszych aut wypełnione choinkami przemierzać będzie ulice. Bądźcie więc czujni, niewykluczone, że spotkacie je w swojej okolicy.

Drzewka pomogą nam rozdawać Gwiazdy - znane i lubiane osoby. Spotkacie zespół Feel, Staszka Karpiela-Bułeckę, Margaret i wielu, wielu innych. Będą też Gwiazdeczki - słodkie pierniczki z logo RMF FM. Do schrupania lub zawieszenia na choince.