Wielkie, radosne kolędowanie w Krakowie już za nami. Chętnych do świątecznego kolędowania z RMF FM na Małym Rynku nie brakowało. Wszyscy spisali się znakomicie. Zobaczcie wykonanie, które podobało nam się najbardziej!Kraków był ostatnim miastem na trasie choinkowego konwoju RMF FM. W stolicy Małopolski - podobnie jak w poprzednich 11 odwiedzonych przez nas miejscach -szukaliśmy muzycznych talentów. Okazało się, że Kraków się od nich roi!

Odwagę do wejścia na scenę miało wiele osób: tych młodszych, i tych starszych. Wszystkie wykonania kolęd i świątecznych piosenek bardzo nam się podobały. Ale jedno, naszym zdaniem, zasługuje na szczególne wyróżnienie. To występ Martyny Jasiak, która zaśpiewała "Był pastuszek bosy". Zobaczcie i zauroczcie się tym występem tak, jak my:

Martyna Jasiak trafiła tym samym do Wielkiego Finału naszego kolędowania! Znalazły się tam także najlepsze wykonania z pozostałych 11 miast, które odwiedziliśmy w ramach naszego choinkowego konwoju. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

12 miast na trasie naszego świątecznego konwoju

Kraków to ostatnie miasto, które było na trasie naszego choinkowego konwoju. Wcześniej odwiedziliśmy: Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Łódź, Rzeszów, Lublin i Kielce.