Warszawa to kolejny przystanek na naszej choinkowej trasie. Znajdziecie nas przy dworcu Warszawa Śródmieście!

W stolicy razem z Antkiem Smykiewiczem rozdaliśmy Wam tysiąc pachnących choinek. Czekaliśmy na Was w Alejach Jerozolimskich, przy dworcu Warszawa Śródmieście.

Warszawa to czwarte miasto, które odwiedziliśmy w tym tygodniu, a równocześnie ósme na trasie naszego choinkowego konwoju.

W poniedziałek byliśmy w Szczeciniz Mateuszem Ziółko

Dzień później zawitaliśmy do Gdyni - w rozdawaniu choinek pomagała nam Sarsa. W środę odwiedziliśmy Olsztyn. Tam rozdawaliśmy drzewka i śpiewaliśmy wspólnie z muzykami z zespołu Enej. 


Po Warszawie nas choinkowy konwój pojedzie jeszcze do czterech miast. W Lublinie spotkacie nas na Placu Zamkowym, gdzie będzie nam towarzyszyła Lanberry. Dzień później będziemy już na rynku w Kielcach. Dwa ostatnie przystanki naszego konwoju to Rzeszów i Kraków. 

Tradycyjne przedświąteczne karaoke

Tradycyjnym elementem naszej akcji jest przedświąteczne karaoke. Nie tylko gwiazdy, ale również Słuchacze RMF FM mają okazję do zaprezentowania szerokiej publiczności swojego muzycznego talentu i wejścia w świąteczny nastrój.

W każdym z 12 miast specjalne jury wybierze jedno świąteczne wykonanie, a spośród wyróżnionych w ten sposób nagrań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się 23 grudnia - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!

Poniżej znajdziecie najlepsze świąteczne wykonania z miast, które do tej pory odwiedziliśmy. 

"Choinki pod choinkę" w obiektywie