Pięć tysięcy złotych nagrody czeka na zwycięzców w kategorii mężczyzn i kobiet w Biegu o Puchar Radia RMF FM! Zapraszamy na Krakowskie Spotkania Biegowe. W sobotę (17 maja) pod patronatem RMF FM na krakowskich Błoniach odbędą się także biegi: Par i Rodzinny. W piątkowym, nocnym biegu na Błoniach liczącym 10 kilometrów wygrał Andrzej Lachowski. Uzyskał czas 32 minut i 14 sekund. Pan Andrzej prowadził od samego początku i pozycji lidera już nie oddał. Siedem minut po nim, na mecie pojawiła się najszybsza kobieta: Iga Kopiec. W niedzielę (18 maja) wielki finał weekendu - Cracovia Maraton. Nie biegasz? Przyjdź kibicować innym! Nie może Cię zabraknąć.

Bieg o Puchar Radia RMF FM

Bieg o Puchar Radia RMF FM będzie punktem finałowym Krakowskich Spotkań Biegowych w sobotę. Puchar Radia RMF FM może trafić właśnie do Ciebie! Zwycięzcy w rywalizacji kobiet i mężczyzn otrzymają także nagrody pieniężne w wysokości 5 tysięcy złotych!

Start jest bezpłatny. Z domu należy zabrać jedynie szeroki uśmiech, chęć rywalizacji i dobry humor.

Internetowo można było się zapisać do piątku 16 maja do godz. 15. Chętni mogą się też jednak zgłaszać w dniu imprezy w Biurze Zawodów. Uczestnicy wystartują na krakowskich Błoniach w sobotę 17 maja o godzinie 12:30. Będzie to najdłuższy z wszystkich biegów tego dnia. Zawodnicy do pokonania będą mieli 4479 metrów!

Dla każdego uczestnika przewidziana jest termoaktywna koszulka. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma drobny upominek od radia RMF FM. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy.

ZOBACZ LISTĘ STARTOWĄ!
PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU
TAK BIEGALIŚMY W UBIEGŁYM ROKU!

Bieg Rodzinny

Krakowskie Spotkania Biegowe to impreza rodzinna! Przyjdź na krakowskie Błonia ze swoją drugą połówką i Waszymi pociechami. Zgłoście się do biegu. Na najszybszą rodzinę czekają cztery rowery górskie od radia RMF FM!

Zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu, w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy!

Start odbędzie się o godzinie 11:30. Uczestnicy będą rywalizować na dystansie 1000 metrów. Udział w biegu jest bezpłatny, a dla każdej rodziny, która wystartuje, przewidziane są upominki od radia RMF FM.

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

Bieg Par

Pokażcie wszystkim jak bardzo się kochacie! Weźcie udział w Biegu Par, bo we dwójkę zawsze raźniej. Najlepsza para otrzyma dwa rowery górskie od radia RMF FM!

Zgłoszenia przyjmowane będą w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy.

Pary staną na starcie o godz. 11:00 i będą miały do pokonania dystans 2000 metrów. Dla wszystkich par przewidziane są upominki od radia RMF FM. Udział w biegu jest bezpłatny.

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

Bieg nocny na 10 km

Do 12 maja otwarte były natomiast zapisy internetowe dla fanów biegania po zmroku. W dniu zawodów można było natomiast wpisać się na listę do godz. 19. Uczestnicy stanęli na starcie o godz. 21:00. W biegu nocnym mieli do pokonania 10000 metrów.

Start i metę zlokalizowano na deptaku przy al. 3 Maja w okolicy kamienia papieskiego. Na pokonanie trasy o długości 10 km zawodnicy mieli 1,5 godziny. Zabrali ze sobą elementy świetlne, np. czołówki. Każdy uczestnik otrzymał w pakiecie startowym specjalną koszulkę.

ZOBACZ LISTĘ STARTOWĄ!

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

13. Cracovia Maraton

Weekend biegowy zakończy się w niedzielę 18 maja 13. Cracovia Maratonem. W 2014 roku start i metę usytuowano na Rynku Głównym! Zmianie ulegnie więc trasa biegu, która nadal jednak prowadzić będzie przez najpiękniejsze zakątki starego Krakowa oraz centrum Nowej Huty.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!