Weekend 16-18 maja będzie prawdziwym świętem sportu. Zapraszamy na Krakowskie Spotkania Biegowe! W sobotę (17 maja) odbędą się trzy biegi pod patronatem Radia RMF FM! Będą to: Bieg o Puchar Radia RMF FM, Bieg Par i Bieg Rodzinny. Zapisywać można się już teraz! Zachęcamy do udziału także w biegu nocnym na 10 km, który odbędzie się dzień wcześniej. W niedzielę (18 maja) wielki finał weekendu - Cracovia Maraton. A jeśli z bieganiem nie jest Ci po drodze, przyjdź kibicować innym! Nie może Cię zabraknąć!

Bieg o Puchar Radia RMF FM

I Ty możesz zdobyć Puchar Radia RMF FM! Wystarczy, że jako pierwszy dobiegniesz do mety. Start jest bezpłatny. Z domu należy jedynie zabrać szeroki uśmiech, chęć rywalizacji i dobry humor.

Zapisać możesz się już teraz lub w dniu imprezy w Biurze Zawodów. Uczestnicy wystartują na krakowskich Błoniach w sobotę 17 maja o godzinie 12:30. Będzie to najdłuższy z wszystkich biegów tego dnia. Zawodnicy do pokonania będą mieli aż 4479 metrów!

Puchar Radia RMF FM trafi do najlepszego zawodnika i najlepszej zawodniczki. Dla każdego uczestnika przewidziana jest termoaktywna koszulka. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma drobny upominek od radia RMF FM. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU
TAK BIEGALIŚMY W UBIEGŁYM ROKU!

Bieg Rodzinny

Spędź tę sobotę rodzinnie! Zabierz swoją drugą połówkę i Wasze pociechy na krakowskie Błonia! Zgłoście się do biegu i wyposażcie całą rodzinę w rowery górskie!

Start odbędzie się o godzinie 11:30. Uczestnicy będą rywalizować na dystansie 1000 metrów. Udział w biegu jest bezpłatny, a dla każdej rodziny, która wystartuje, przewidziane są upominki od radia RMF FM.

Najlepsza rodzina otrzyma rowery górskie! Zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu, w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy!

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

Bieg Par

Pokażcie wszystkim jak bardzo się kochacie! Weźcie udział w Biegu Par, bo we dwójkę zawsze raźniej.

Pary staną na starcie o godz. 11:00 i będą miały do pokonania dystans 2000 metrów.

Dla wszystkich par, które wezmą udział w biegu, przewidziane są upominki od radia RMF FM. Dla najlepszej pary: dwa rowery górskie. Zgłoszenia przyjmowane będą w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach. Zapisywać można się nawet na pół godziny przed startem imprezy. Udział w biegu jest bezpłatny.

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

Bieg nocny na 10 km

Lubisz biegać wieczorem? Musisz pojawić na krakowskich Błoniach w piątek 16 maja!

Uczestnicy staną na starcie o godz. 21:00. W biegu nocnym będą mieli do pokonania 10000 metrów.

Start i meta będą zlokalizowane na deptaku przy al. 3 Maja w okolicy kamienia papieskiego. Na pokonanie trasy o długości 10 km zawodnicy mają 1,5 godziny. Wskazane jest zabranie ze sobą elementów świetlnych, np. czołówek. Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym specjalną koszulkę.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

13. Cracovia Maraton

Weekend biegowy zakończy się w niedzielę 18 maja 13. Cracovia Maratonem. W 2014 roku start i metę usytuowano na Rynku Głównym! Zmianie ulegnie więc trasa biegu, która nadal jednak prowadzić będzie przez najpiękniejsze zakątki starego Krakowa oraz centrum Nowej Huty.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

(MRod)