Hasło, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka znów nabrało mocy po tym, jak pewna Amerykanka podzieliła się historią, jaka spotkała ją podczas spaceru ze swoim zwierzakiem. Todd uratował ją przed ukąszeniem grzechotnika.

Pysk szczeniaka Pauli Godwin jest wyraźnie spuchnięty. Pies wciąż jest pod opieką weterynarza po wypadku, który przydarzył mu się podczas jednego z ostatnich spacerów. Dzielny wyczyn Todda został opisany przez jego właścicielkę.

Tego poranka obudziłam się wcześnie rano i postanowiłam wybrać się na wędrówkę. To był piękny poranek, ale gdy schodziliśmy z wzgórza prawie nadepnęłam na grzechotnika - napisała mieszkanka Phoenix na Facebooku.

Jak wynika z relacji kobiety, gdy napotkany wąż chciał ukąsić ją w nogę, pies bohatersko ją zasłonił. W rezultacie grzechotnik ukąsił Todda.

Godwin poprosiła wszystkich, by pomodlili się za zdrowie szczeniaka. Jak wynika z ostatnich wiadomości przekazanych przez Fox News, pies czuje się coraz lepiej i z przygody z grzechotnikiem wyjdzie cało.

(nm)