W Wieku 34 lat zmarł Żora Korolyov – tancerz znany z programu "Taniec z gwiazdami".

Informację o śmierci Żory Korolyova potwierdziła jego partnerka.

"Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię" - napisała na Instagramie Ewelina Bator.

Żora Korolyov - co było przyczyną śmierci?

"Super Express" podał nieoficjalną informację o przyczynie nagłej śmierci Żory Korolyova. Według dziennika do tragedii przyczyniło się zapalenie mięśnia sercowego.

"Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł" - napisał "Super Express", powołując się na swoją informatorkę. 

Żora Korolyov - kim był

Żora Korolyov był ukraińskim tancerzem, znanym w Polsce z występów w programach "Taniec z gwiazdami" w stacji TVN oraz "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" Polsatu.

Żora Korolyov urodził się 6 października 1987 roku w Odessie. Taniec zaczął trenować jako 8-latek. W wieku 15 lat wyjechał do Niemiec, skąd następnie w 2003 roku przeprowadził się do Polski.

W życiu prywatnym od kilku lat był związany z Eweliną Bator. Wcześniej był w związku małżeńskim z Anną Kuznecową, z którą miał 11-letnią obecnie córkę Sonię.