Kobiety, pościgi, wybuchy i szybkie auta - James Bond powraca. W sieci pojawił się nowy zwiastun "Nie czas umierać". To film z agentem 007 w roli głównej. W trailerze pojawiły się gwiazdy takie jak Christoph Waltz czy Rami Malek i przede wszystkim Daniel Craig. Będzie to piąty, a zarazem ostatni film z udziałem aktora.

W zaledwie dwie godziny od publikacji zwiastun "Nie czas umierać" obejrzało kilkaset tysięcy osób. W trailerze 25. odsłony przygód agenta 007 dużo się dzieje. Widzimy w nim różnorodne scenerie, ale także dobrze znane postaci. Na duży ekran powrócą m.in. Christoph Waltz jako Blofeld oraz Léa Seydoux, która ponownie wcieli się w Madeleine Swann. Jamesa Bonda po raz piąty zagra Daniel Craig. Aktor przyznał, że cieszył się z powrotu na plan filmowy. 

Cytat

Może trudno w to uwierzyć, ale uwielbiam to, że jestem Bondem. (...) To jedna z najbardziej intensywnych i spełniających mnie jako aktora rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem, ale wymaga dużo wysiłku. A ja się starzeję
zdradził aktor

"Nie czas umierać" - obsada

Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, a także Ben Whishaw i Jeffrey Wright oraz nagrodzony Oscarem Rami Malek znaleźli się m.in. w obsadzie "Nie czas umierać". To piąty, a jednocześnie ostatni film z udziałem Daniela Craiga. 

Premiera Bonda 20 listopada

Pandemia koronawirusa szczególnie odbiła się na branży filmowej. Premiera najnowszej odsłony przygód Bonda, która początkowo była planowana na kwiecień 2020 roku, została przeniesiona na 20 listopada. Apelowali o to sami fani serii, w liście otwartym.