Twitter zagotował - słynna piosenkarka Beyonce skróciła włosy! Artystka swoje zdjęcia umieściła w serwisie Instagram. Ujęcia Beyonce z długimi na kilka centymetrów włosami błyskawicznie obiegły internet.

Zdjęcia w serwisie pojawiły się wczoraj. Opinie fanów gwiazdy są podzielone: od skrajnie zachwyconych do skrajnie zdegustowanych.

Część fanów uważa, że zmiana fryzury u piosenkarki jest bardzo pozytywna. To niezwykle świeża fryzura. Brawo! - napisała jedna z fanek w komentarzu. Większość internautów podkreśla, że jest to bardzo odważna zmiana.

Pojawiają się jednak również głosy krytyczne: To wcale nie jest seksowne. Beyonce wygląda jak facet! Ohyda!. Fani podkreślają, że długie włosy zawsze były znakiem rozpoznawczym artystki.

Faktycznie, od początku kariery Beyonce Knowles nie nosiła włosów krótszych niż do ramion. W tym czasie zmieniała fryzury kilkakrotnie, jednak nigdy ich tak bardzo nie skracała. Piosenkarka została jednak wierna kolorowi blond. Mimo, że nie jest to jej naturalny odcień włosów, Beyonce od zawsze nosi włosy jasne.

Sama piosenkarka nie skomentowała całego zamieszania wokół jej fryzury.