Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi do kin wejdzie 11 listopada. Tego dnia ukaże się również pierwszy od ponad dekady pop-rockowy album Stinga.

Niebezpieczne kobiety

Po raz pierwszy w historii tego filmu akcja zostanie pokazana z punktu widzenia kobiet. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" to będzie kino sensacyjne, pełne humoru, ale również wielkich emocji. Poznamy 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wiele historii zostało zaczerpniętych z życia autentycznych policjantek.

W filmie wracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej, obok Artura Żmijewskiego to m.in.: Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński. Kobiece postacie grają m.in Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska.

Nowy album Stinga


Pierwszy od ponad dekady pop-rockowy album Stinga ukaże się 11 listopada. Album "57th & 9th" został nagrany z udziałem muzyków od lat współpracujących ze Stingiem - Dominica Millera (gitara) i Vinniego Colaiuta (perkusja), a także gościnnym udziałem Josha Freese (Nine Inch Nails, Guns n’ Roses) oraz gitarzysty Lyle’a Workmana i pochodzącego z San Antonio zespołu Tex-Mex - The Last Bandoleros. 

Wszystko wydarzyło się bardzo szybko, bardzo spontanicznie. Zawsze staram się zaskakiwać siebie samego, ludzi z którymi pracuję i mam nadzieje, że moich słuchaczy również - mówi Sting. Płyta swój tytuł wzięła od skrzyżowania, od nazwy dwóch ulic na Manhattanie, które muzyk codziennie mijał w drodze do studia nagraniowego. Promuje ją singiel "I Can’t Stop Thinking About You". 

(mn)