Biblia i komiks - to zestawienie wydaje się być bardzo odległe, zwłaszcza gdy nie chodzi o książeczkę dla małych dzieci. Ale to tylko pozory. Sprawdźcie, jak otrzymać od nas i wydawnictwa M taki niezwykły komiks!

Komiks kojarzy się nam z superbohaterami, którzy dokonują niezwykłych czynów. I słusznie, bo z myślą o nich został stworzony.

Ta nowocześnie ilustrowana książka też jest opowieścią o Superbohaterze i o tych, którzy stają się do Niego podobni, dzięki temu, że Mu zaufali. Jak przekonują twórcy, wiara jest jedną z najbardziej fascynujących przygód, obfituje w zaskakujące zwroty akcji i nie brak w niej zagrożeń. A komiks ten jest tego doskonałym potwierdzeniem. Ta książka to prawdziwa Biblia akcji i świetny prezent na Komunię

Twórcą ilustracji jest urodzony w Brazylii Sergio Cariello, rysownik znany ze współpracy z takimi gigantami jak Marvel Comics oraz DC Comics. Ukończył prestiżową Joe Kubert School of Cartoon and Graphic Art. Dzięki niemu 750 stron Biblii to prawdziwa gratka dla miłośników komiksu.

Mamy dla Was 10 egzemplarzy Biblii w formie komiksu. Osoby, które po godz. 10, 14, 16, 18, 20 w poniedziałek 4 maja 2015 wyślą na adres bok@klubpdp.pl mail z zamówieniem i w tytuł wpiszą hasło 5RMF5 - otrzymają książkę za darmo.
Nagrodzimy dwie pierwsze osoby w godzinie. Ze zwycięzcami skontaktują się przedstawiciele Wydawnictwa M.
Jeśli Ci się nie poszczęści i nie uda Ci się zdobyć książki – możesz na hasło 5RMF5 otrzymać 35% zniżkę. Zniżka obowiązuje do 31 maja 2015 roku. Po szczegóły zajrzyj tutaj: http://wydawnictwom.pl. Możecie także złożyć zamówienie telefonicznie: 12 259 00 03.